penis fff mic

Disfunctii sexuale masculine

Postata de frikky cu 13 ani in urma.

e normal la 19ani sa am un penis de 10cm,un prieten are 13ani si o are de 15..imi vine sa il bat knd il vad:|....datimi un sfat si mie va rog:((:((:((

Raspunsuri (33)

frikky

acum 13 ani

?????

Iuli

acum 13 ani

E normal ca o femeie sa poarte cupa A la sutien si alta cupa D? Cred ca ai inteles ideea. Daca doresti, poti consulta un medic endocrinolog in acest sens dar cat mai repede.

Monica

acum 13 ani

Penisul tau se va dezvolta in timp, nu va ramane la 10 cm... binenteles k nu vei ajunge nici la 15cm, dar cu siguranta pana la 25 ani cu 2-3 cm tot mai creste.

david

acum 9 ani

eu am 12 ani si penisul meu are 9 cm

marcus0361

acum 9 ani

Pastile pentru marirea penisului - http://bit.ly/1CutcUW
Il folosesc de 6 saptamani si mi-a crescut penisul cu 2 cm

vasea

acum 11 ani

dar la 16 ani are 7cm o sa mai creasca

david

acum 9 ani

EU AM 12 ANI SI PENISUL MEU ARE 9 CM

acum 10 ani

batel=))

D.FaKt

acum 10 ani

Sper sa nu ma bati dar si eu am 13 ani si am penisul de 18-19 cm la 20 de ani o sa-mi fie frica sa-l mai masor !!!

acum 10 ani

eu am 15 ani jumaate si am penisul de 14 cm......e cam subtire......cred k devine o obsesie k e prea mic:((((e normal sa il am asa?

sergiu

acum 10 ani

si eu is in aceeasi situatie....sunt disperat..help mee!!

Mihai

acum 10 ani

Va uitati prea mult la filme xxx .Nu o sa aveti never un penis ca acolo.Poti lasa o femeie gravida si cu un penis intre 10-15 cm.Conteaza calitatea .
Fii optimist !

cosmin

acum 9 ani

asa este trebuie sa sti ce sa faci cu el nu conteaza marimea

Mihai

acum 10 ani

Va uitati prea mult la filme xxx .Nu o sa aveti never un penis ca acolo.Poti lasa o femeie gravida si cu un penis intre 10-15 cm.Conteaza calitatea .
Fii optimist !

alex

acum 10 ani

ma depinde la ce varsta iti incepi viata sexuala acm nustiu daca e adevarata chestia asta dar eu la 19 ani o am de 19 si ceva . io miam inceput viata sexuala la 12 ani am facut sex mai tot timpu nu prea mam masturbat acm depinde de corp

Bogdan

acum 9 ani

:)) Doamne nu marimea conteaza :)) Daca o ai de 20 cm la 13 - 16 ani o omori pe femeie . Eu de exemplu am 27 de ani si o am de 25 cm , va spus asta din experienta

Anonimus

acum 9 ani

:)). Ma faceti sa rad cand va vad cu comentariile voastre viteze. Toti aveti parinti africani nu? Sau tu chiar esti negru? Daca insa chiar o ai de 25 de cm, imi pare rau pt tine. N-o sa simti niciodata satisfactia de a simti cum va intra toata (stii tu unde). Chiar imi pare rau

Vlad

acum 9 ani

Nu marimea conteaza , sa o satisfaci conetaza , eu am 16 ani si de o am de 17-18

cosmin

acum 9 ani

salut am 14 ani si penisul meu nu mai creste ce trebuie sa fac sa creasca are doar 5cm oare o sa mai creasca

Anonim

acum 9 ani

Am 12 ani si penisul meu are 10 cm e normal ????trebuie sa mai creasca???

Pag 1 din 2