Penis extrem de mic

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Anonim789 cu 11 ani in urma.

Am o mare problema!Am un penis de aproximativ 9 cm in erectie la varta de 17 ani :|.Nu stiu ce sa fac,am tot cautat pe net subiecte de genu acestora si am vazut ca majoritatea baietilor de varta mea se plang de un penis de 16cm iar eu il am pe jumatatea lor.Va rog,daca puteti sa-mi recomandati ceva,as fi recunoscator.Multumesc

Raspunsuri (1)

Mihai

acum 10 ani

Salut , pentru inceput ar trebui sa te duci la un urolog , acesta iti v-a examina organele genitale si eventual te v-a pune sa iti faci niste analize hormonale , probabil sigur ai o problema hormonala , care poate fi de multe feluri cum ar fi deficit de testosteron (inclusiv testosteron liber) sau deficit de DHT (dihidrotestosteron) , sau exces de estradiol (hormon feminin) .
www.synevo.ro (laborator de analize)
Pentru inceput ai putea sa iti faci niste analize hormonale (testosteron si estradiol) , probabil testosteronul este sub limita normala , iar estradiolul peste limita normala . Cele 2 analize costa 81 de lei . Sper ca ti-am fost de ajutor .