Pastile sau nu?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de rauldan cu 12 ani in urma.

as vrea sa iau pastile pentru marirea penisului.as cumpara sa le incerc chiar daca probabil nu au nici un efect,dar mi-e un pic frica de efectele secundare :).as vrea un sfat sau pareri de la cei care au folosit asa ceva.am 25 de ani si 15 cm

Raspunsuri (4)

alina

acum 12 ani

daca la 15 cm doresti sa folosesti asa, clar exista o problema, dar nu e in pantaloni ci mult mai sus, la mansarda. chiar merita sa iti pui in pericol sanatatea pt ceva ce in mod clar nu functioneaza? daca ar functiona, ar exista si pastile pt miscorat nasul, pt lungit picioarele sau marit ochii. Atata timp cat nu se poate mari nici un organ prin pastile, si penisul are acelasi regim. Iar la 15 cm ca sa incerci asa ceva...no comment.

stefan

acum 12 ani

tara arde si baba se pieaptana..

rauldan

acum 12 ani

nu ma prea ajuta raspunsul tau...ce ai zis u zice toata lumea fara nici un argument.La fel vorbesc multi despre suplimentele nutritive pe care le iei daca frecventezi sala de forta.Si cum anume iti pui viata in pericol?daca te uiti la ingrediente nu ai zice ca contin ceva daunator.mersi oricum pentru raspunsul tau

Alexandru Pavel

acum 12 ani

Gandeste-te tu intai de ce vrei asta. Si vezi daca nu cumva e vorba de altceva si daca nu cumva ai putea gasi ce cauti si in altceva.
Da, am inteles ca sunt efecte secundare, pentru ca e vorba de o solicitare extrem de mare pentru corp. Nu ar avea rost sa te arunci in asa ceva. Asa cum spui, lucrurile stau destul de bine.
Se poate mult mai rau, parerea mea. Eu cred ca e o stare legata de varsta ta. Am patit-o si eu, si altii.
Tin pumnii.