Par pe penis

Disfunctii sexuale masculine

Postata de enimem cu 12 ani in urma.

Buna seara, de ceva timp imi creste par pe penis in sus, pe partea partea de catre testicule si nu stiu cum sa scap de el, daca ma puteti ajuta cumva.

Raspunsuri (32)

DA!!!!!

acum 12 ani

Smulge-l cu penseta fir cu fir.

Iuli

acum 12 ani

E normal. Nu cred ca e bine sa il smulgi. Risti sa creasca sub piele si sa ai probleme.

enimem

acum 12 ani

l`am luat cu penseta/lama/aparat de epilat si dupa 2 sapt e la loc...si e aiurea....

enimem

acum 12 ani

ca nu e la baza pe testicole....e in pe penis in sus...

Amnesia

acum 12 ani

foloseste o crema depilatoare pt piele sensibila,dar tot la 1-3 saptamani o sa iti creasca.nu stiu daca o epilare definitiva este indicata in acea zona.

Psihosexolog clinician

acum 12 ani

Un control la dermatolog si/sau un venerolog nu strica. Sanatate!

andrei

acum 12 ani

Ma eu zic sa te razi pt igiena ta ..;)

Rubel

acum 11 ani

salut si eu am problema asta poate careva sa imi zica la ce fel de doctor sa merg, deja incep sa o iau razna.

Stefan

acum 11 ani

Si mie a inceput sami creasca par pe penis, am incercat sal zmulg cu penseta dar dupa o saptamana a crescut la loc dar mai mult, ma puteti ajuta cumva??

Anomimus

acum 11 ani

Salut!Incearca ceara usor incalzita!Poti folosii si cceara de la 1 lumanare(Nu Glumesc)Incalzeste ceara in asa fel incat sa nu te frigi cand o aplici!Aplico pe zona paroasa iar dupa 5-10 minute indeparteaza ceara!Parul nu o sa te mai deranjeze in jur de 4-5 Saptamani!Succes!

batman

acum 10 ani

numa atata eu vreau definitiv

CE

acum 11 ani

eminem da`mi un id de mess

enimem

acum 11 ani

enimem_1111

vcdgh

acum 10 ani

trebuie saa-l tunzi cumva cu radacini

ion

acum 10 ani

salut eu tot la fel am acea problema il berberesc in toata saptamina cese poate intmpla posibil sa apara mai mult par

Alex

acum un an

Și eu am făcut cu masina și acuma mi-a crescut mai mult nu știu cum sa fac sa nu mai crească

ion

acum 10 ani

salut eu tot la fel am acea problema il berberesc in toata saptamina cese poate intmpla posibil sa apara mai mult par

ion

acum 10 ani

tucmai in sus imi creste la vrf pedesupt dea supra dela ce creste asa pot afla vriun raspuns dece creste parul pe penus

tatiana

acum 10 ani

salut baeti si mie imi pare strasnik acea problema poate ma ajuta si pe mine cine va imi creste inauntrul vaginului par in interiorul buzelor vaginului si mii frica cesa fac ma ajuta cineva cu vriun sfat varog?

gica

acum 10 ani

dai cu parlitoarea tatiano

Pag 1 din 2