Operatie

Disfunctii sexuale masculine

Postata de songohan cu 11 ani in urma.

Am 15 cm in erectie,

Raspunsuri (2)

songohan

acum 11 ani

1. Am 21 de ani, este normal sa am 15 cm in lungimea penisului(in erectie)?
2. Problema este ca m-am obijnuit prost sa ma masturbez de 2-3 ori pe saptamana uitandu-ma la "p***ai". Pe cat posibil incerc sa nu exagerez. Ultima data cand am facut sex cu o fata am baut inainte de actul sexual, ma simteam si obosit, ea imi facea oral, dar nu se trezea, care sa fie cauza? :D
3. Care metoda ar fi cea mai eficienta pentru marirea penisului si cat costa? :D

Va multumesc anticipat!

Grig15

acum 11 ani

Ce-ti trebue penis mai mare. Marimea medie a majoritati pensisurilor este statistic de 14,5 cm.Important e sa stii ce sa faci cu acel penis !!Lasa masturbarea la o parte si ocupate de o prietena e mai sanatos asa.Bautura nu rezova erectia penisului, dincontra creaza probleme, Mai bine fara ca sa poti controla mia bine actul sexual !!