Oare imi va mai creste Penisul??

Disfunctii sexuale masculine

Postata de MARY1995 cu 10 ani in urma.

Am 18 ani si penisul in erectie de 11cm..ce sa fac?? Din punct de vedere genetic stau bine..am un frate care are 23 de ani si un penis in erectie de 15-16 cm...Vreau sa-mi incep viata sexuala si mi-e frica......Eu ce sa fac ??? imi va mai creste sau nu??? SA astept ??

Raspunsuri (1)

Dan

acum 9 ani

Asculta la mine pentru a ti se mari penisul trebuie sa-ti masezi penisul regulat atunci gand faci dusu, nu este neaparat sa te masturbezi, deoarece masturbarea in sine duce la homoxexualitate credema ca stiu foarte bine pentru ca a mai intalint cazuri recente te saluta Dan din jud Cluj ai grija de tine