o problema

Disfunctii sexuale masculine

Postata de justme36 cu 12 ani in urma.

am penisul de 11 cm problema nu e neaparat marimea ci faptul ca 1 ejaculez repede 2 chiar si cu viagra luata am erectii pana n 30 min ,un raspuns si ptr mine daca se paote

Raspunsuri (6)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

ne-ati putea spune ce varsta aveti si dupa cat timp ejaculati? va intreb acest lucru deoarece datorita ''asaltului'' mediatic in acest domeniu, se tinde spre exagerarea acestor lucruri. suferiti de vreo boala anume? mai utilizati si alte medicamente?
inainte sa utilizati acel medicament, trebuie sa cititi cu atentie prospectul, datorita reactiilor adverse posibile, dar si pentru informatii in legatura cu durata erectiei in urma administrarii acestuia. puteti gasi prospectul si pe acest site: //sfatulmedicului.ro/medicamente/viagra-comprimate_12011

va urez o zi buna

Psihosexolog clinician

acum 12 ani

Eu cred ca aveti ejaculare precoce. Povestea cu viagra si erectia nu au locul lor in tabloul clinic. Teama ca nu veti mai avea erectie dupa 5-10 minute de ejaculare, v-a determinat sa apelati si la viagra. Asadar, tratati-va ejacularea precoce si nu veti mai avea probleme cu eractia. Sanatate!

justme36

acum 12 ani

problema este va rog sa ma credeti daca nu iau viagra nu am erectie aici e marea probblema

justme36

acum 12 ani

daca puteti sa mi dati va rog solutii

Psihosexolog clinician

acum 12 ani

"problema nu e neaparat marimea ci faptul ca 1 ejaculez repede 2 chiar si cu viagra luata am erectii pana n 30 min" Nu mai inteleg nimic. Care este prima si care este a doaua? Sanatate!

justme36

acum 12 ani

daca nu iau viagra nu am erectie mai deloc si in afara de asta ejaculez repede akm sper sa ma intelegeti,