o problema care n-am vazut-o la altcineva

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Marks24 cu 13 ani in urma.

buna,am 16 ani..

si am fimoza,dar cand e "fleasca" pot so decalotez. insa daca pun mana pe cap,la dezlipire este foarte dureros.si asa este cu orice il atinge.
eu cred ca e foarte foarte sensibil. dar oare dece.
de aratat, arata normal glandul.dar eu de exemplu nu pot merge cu penisul decalotat in pantaloni pentru ca nu pot suporta durerea.
daca ati putea, umpic de ajutor
multumesc anticipat.

o si sa nu uit. a-s vrea sa scap si de fimoza insa circumcizie nu fac in ruptul capului,pentru ca am auzit ca urmarile sunt foarte urate. n-o sa mai simt nimic in timpul actului etc. (am zis asta pentru cand o sa-mi incep viata sexuala.deocamdata "stau pe tusa" )

Raspunsuri (2)

dieaconu laura

acum 13 ani

am un baiat de 14 ani a fost diagnosticat cu maladia lcp bilateral operat de doua ori la spitalul grigore alexandrescu bucuresti dar starea lui nu e deloc buna as vrea sa consult un alt medic ortoped daca ma poate ajuta cineva astept un imeil

Grig15

acum 13 ani

Esti complexat pentru nimicuri,, lasa penisul in pace ca o sa se decalteze el normal dupa ce incepi viata sexuala normala si revine el la normal in stare flasca, De ce trebuie sa-l poti decalotat daca te deranjeaza lasa-l asa cum este el