o intrebare...

Disfunctii sexuale masculine

Postata de maria417 cu 16 ani in urma.

am 18 ani si penisul in stare erecta are 13,5 - 14 cm .....si mi se pare cam mic, ce pot sa fac ?

Raspunsuri (2)

maria30399281

acum 16 ani

salut id meu e djbairam daca vrei vb acolo.bye

Emil120864

acum 15 ani

Frate la ce-ti trebuie un penis mare mare? sa-l bagi tot unde? vrei sa-i ajunga pana la gat? Regiunea de sensibilitate maxima pt femeie e cea corespunzatoare introitului vaginal, deci exact la intrare, nici nu-ti trebuie "unealta" prea mare! Ceea ce conteaza e calitatea erectiei, sa ai un penis dur si vertical, numai asa poti face treaba buna! In plus, la dimensiunile mai mari, erectia nu e 100%, fiind unele probleme datorita faptului ca nu pot asigura orgasmul femeii sau pot atinge colul uterin - aceasta e una din cele mai grave probleme pt o femeie ... ramane marcata pe viata ... trebuie sa ai grija de partenera ta! good luck