Numi iese capu penisului

Disfunctii sexuale masculine

Postata de AdytzaAdy cu 11 ani in urma.

Nu imi iese capu penisului cand e in erectie nush dc am o problema cred.Va rog sa ma ajutati bunicu zice ca nu e nimik apai nush ce sa cred va rogg.Sunt virgin si cand am avut primul act sexual ma usturat penisul si pielea nu se intinde si in partea cealalta tot cu ata e prinsa pielea de penis. Va multumesc

Raspunsuri (3)

AdytzaAdy

acum 11 ani

as vrea un raspuns va rog

gogu

acum 9 ani

Ai fimoza. Trebuie operatie care nu dureaza decat 20 minute. Te taie nistel si gata. Dupa vreo saptamana- doua esti barbat :)

Cos

acum 11 ani

Eu am un prieten care avea aceasi problema ca tine. Rezolvarea este sa mergi la un doctor urolog
si el iti va spune ce ii de facut. La prietenul meu a fost taiat putin.