nu termin nici o data

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Cosmin bcb cu 10 ani in urma.

Buna, am 21 de ani si problema mea e cand fac sex nu termin nici o data si sunt excitat ( trebuie sa ma termin singur ) ! ! ! prima mea experienta sexuala a durat circa 2 ore 20 min :-|.
De obicei dupa ce partenera are orgasm ( cam dupa 15 min ). se termina totul, pentru ca nu mai simte nimic si o doare... o pot duce pana ma plictisesc :)))
ce as putea face sa termin si eu mai repede?

Raspunsuri (5)

alex

acum 10 ani

si eu am aceeasi problema am 19 ani , sper sa raspunda cineva . la mine a durat mai putin decat la tine 1 ora 40 minute,dar probabil ca as mai fi putut dar deja devine plictisitor. daca stie cineva un motiv sa ne lamureasca si pe noi de ce.

mg-power

acum 10 ani

Sunt trei cazuri :
1 ejaculare rapida dupa 1--2 min
2 ejaculare normala dupa 10---15 min
3 ejaculare tardiva dupa o 1...2 ore sau chiar deloc
E problema legata de excitatia ta, cat de mult iti place de partenera de sex, cat de mult te exciti,cat de mult te implici in partida de sex, cat de mult se implica partenere in excitarea ta, o multitudine de probleme care concura la o partida de sex reusita, Daca pentru ejacularea rapida se gasesc remedii la ejacularea tardiva nu prea ai ce sa faci decat sa te implici tu mai mult sa te excita mai tare sa te concentrezi mai mult la partida de esx.

suleiman

acum 10 ani

faceti va amandoi actori de filme porno
multi si ar dori sa aiba erectiile voastre.

CRISTI

acum 10 ani

Eu consider ca esti foarte norocos sa poti rezista atata timp fara sa ejaculezi, eu am ajuns la 2 - 3 ore cu putin antrenament! Vreau sa discutam mai multe pe mess sau mail. Am sa iti spun si de ce consider eu asta, nu multi sunt ca noi sa putem duce femeile noastre pana la ultimul extaz! Problema nu esti u! Esti ok in viziunea mea! Cine e interesat sa afle cum si dc sa adauge pe mess sau mail cristi_seb eventual [email protected]

sorin

acum 9 ani

dc vrei sa te termini mai repede trebuie sa sugi coaiele la africani la negri si atunci nu te mai termin.