nu pot ejacula

Disfunctii sexuale masculine

Postata de vagoane cu 13 ani in urma.

salut . am si eu o intrebare. am o prietena de un an si 8 luni si in ultimele 2 saptamani am facut dragoste si nu pot sa ejaculej. poate imi poate da si mie cineva un raspuns

Raspunsuri (2)

mg-power

acum 12 ani

Fii mai explicit: erectiile sunt ferme?cat timp dureaza contactul sexual?in timpul contactului sexual ai ajuns la orgasm?daca da, acesta s-a finalizat cu ejaculare vreodata ? daca incerci sa te masturbezi poti ajunge la orgasm si ejaculare?

eminem0142001

acum 12 ani

As fi eu in locul tau:)