nu mai am sperma din cauza chimioterapiei

Disfunctii sexuale masculine

Postata de 19791014 cu 14 ani in urma.

buna am avut o tumoare pe aorta am facut chimioterapie 10 sedinte dupa care m-au operat si am mai facut 3 sedinte de siguranta de atunci nu mai ejaculez au trecut 10 ani de atunci (cand sunt racit si iau o doza mare de paracetamol -aspirina poate algolcalmin ejaculez normal doar toate aste poate odata pe an) se poate face ceva si daca da ce unde si la cine sa ma adresez ?

Raspunsuri (1)

Dr. Florian Badea

acum 14 ani

La aceasta intrbare cred ca ar trebui sa consultati un urolog