Nu ma pot termina

Disfunctii sexuale masculine

Postata de predator cu 13 ani in urma.

Sa fiu mai explicit ... nu simt placerea aia ca si atunci cand ma masturbez nu simt ca imi vine ejacularea ... nu ma pot termina in timpul unui act sexual ... numi vine sa ma termin ... dc ?:((

Raspunsuri (3)

denisa draguta

acum 13 ani

de cand ti se intampla asta ? de ce nu mergi la un doctor sa ati faca o consultatie poate el te poate ajuta succes

Ionascu Andreea

acum 13 ani

Pai masturbarea poate fi o cauza. S-a desensibilizat organul sexual de atata masturbare. Incearca sa te abtii sa te autosatisfaci pentru o perioada, macar. Concentreaza-te asupra partenerei, incercati impreuna sa va descoperiti zonele erogene, ce anume va face placere...

predator

acum 13 ani

asa ma gandeam si eu ...gata cu masturbarea numai vreau asa ceva ;) .. ms mult pt sfaturi