nu ma mai excita nimic!

Disfunctii sexuale masculine

Postata de goanga2014 cu 10 ani in urma.

buna ziua la toata lumea,este primul meu mesaj pe acest forum,nu ma mai excita nimic de ceva timp,lucrez intr un mediu cu stress maxim si poate fi cauza majora,acum am luat o pauza mai lunga,un concediu de o luna,nu ma simt in stare sa incep ceva cu cineva din cauza acestui motiv,creierul imi dicteaza nesiguranta,nu stiu ce sa fac,incep sa intru in panica serios,am avut o relatie care amers foarte bine din punct de vedere sexual,dar in ultimul timp actele sexuale erau din ce in ce mai rare,simt aceasta scadere a apetitului sexual de ceva timp bun,am zis ca este ceva periodic si imi voi reveni,dar nu se accentueaza pe zi ce trece!

Raspunsuri (1)

GasMan

acum 10 ani

Asta este din cauza presiunilor si oboselii repetate...sau asa cum spui..stres...oboseala psihica. Mai incearca si relaxeaza-te. Din cauza ca nu te mai relaxezi si nu te ocupi de viata ta...deaceea numai simti vreun interes...trist...dar nu esti singura persoana.