nu am erectii decit 2...3 picaturi,iar penisul nu e cum ar trebuide tare.exista ceva medicamente?

Disfunctii sexuale masculine Disfunctie erectila Tulburari sexuale

Postata de membru333011 cu 6 ani in urma.

am facut analize si mi au spus ca nu am nimic

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/11-factori-care-determina-probleme-de-erectie_8680

lintea

acum 6 ani

Pai daca la analize ai fost ok, probabil ca te confrunti cu o problema de ordin psihologic care te inhiba si iti afecteaza erectia.