Noduli tiroidieni

Disfunctii sexuale masculine

Postata de nelutu47 cu 13 ani in urma.

Nodulii tiroidieni pot afecta viata sexuala a barbatilor?Dar inlaturarea prin operatie a intregi glande tiroide?

Raspunsuri (2)

xoy

acum 13 ani

inlaturarea glandei tiroide ,total sau partial, nu afecteaza viata sexuala
nu vorbesc din auzite sau din informatii luate din cine stie ce surse
sunt eu insumi operat de glanda tiroida , mi s a scos un lob si istmul,
viata mea sexuala nu a suferit nicio modificare. totul e ok. succes.

nelutu47

acum 13 ani

Pentru xoy,
Multumesc mult pentru raspuns.Sti cumva, daca se scoate intreaga glanda tiroida pot aparea probleme?