marirea penisului

Disfunctii sexuale masculine

Postata de mariusradu007 cu 9 ani in urma.

buna tuturor.as avea nevoie de ajutor,insa rog seriozitate.am 21 de ani,1,83 m,112 kg.acum 2 saptamani,am fost la endocrinolog,deoarece am avut intrebari legate de penisul meu.penisul masoara intre 13-14 cm.mi-aexplicat ca trebuie sa slabesc ca penisul sa creasca normal.am facut analize pt a vedea nivelul testosteronului.era normal.la sfarsit mi-a spus ca sufar de pubertate intarzaiata,ceea ce m-a speriat putin.ea nu a facut nimic,decat saimi dea o cura de slabire si atat.a spus ca se poate face tratament cu testosteron,insa voia sa astepte sa vada cum vor iesi analizele dupa ce voi slabi..mi-am inceput viata sexuala la 19 ani.partenera spune ca este satisfacuta,insa nu stiu ce sa mai cred datorita complexului.imi poate spune cineva ce as putea face?va rog,seriozitate maxima!va multumesc

Raspunsuri (1)

petre bumb

acum 9 ani

incearca cu masaje pt. marirea penisului ca esti un pic mai gras nu te impedica sa ai si un penis mai mare au incercat si alti care sunt mai in varsta ca tine si au si reusit au slabit in timpul cat faceau acele masaje asa ca nu te lasa prada gandurilor rele ce incepe si lucreaza la aceasta opera ca o sa ai succes.