marirea penisului

Disfunctii sexuale masculine

Postata de xsyde cu 10 ani in urma.

buna ziua as vrea sa stiu daca cafeaua afecteaza cu ceva cresterea penisului ? si cum sa imi maresc penisul si sa il ingros?

Raspunsuri (4)

eu David

acum 10 ani

Cafeaua nu influenteaza cresterea penisului , iar marirea organului sexual masculin , precum si ingrosarea se poate face doar prin interventie chirurgicala. Toate pastilele dupa piata sau pompe si asa ma departe nu sunt decat niste inventii menite sa ia banii naivilor. Asa ca invata sa te descurci cu ce ai ... e mult mai important sa stii sa folosesti ce ai in pantaloni decat lungimea si grosimea ei !

razvan_rrr

acum 10 ani

Am aceeasi problema. Din fericire, dupa toate solutiile incercate am gasit un produs din plante care deja mi l-a lungi cu vreo 2 cm si e si un pic mai gros. Dar iau doar de o luna. Se numeste ************ si l-am gasit pe un site c***a info

Duțu

acum un an

Razvane cum se numesc pastilele?

daniel

acum 8 ani

Date vu p**a si creste mult