Marirea penisului cu dispozitive!

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Alexandru[mihai] cu 14 ani in urma.

Dispozitivele pentru marirea penisului dauneaza cu ceava?Eu am folosit si mi s-a marit penisul cu aproximativ 5 cm.

Raspunsuri (25)

roza

acum 14 ani

Depinde ce ai folosit

adi777

acum 14 ani

spune-mi te rog de unde ai luat acel dispozitiv si cat l-ai folosit....multumesc

cornel

acum 14 ani

Curios ! si cit face ?

Alexandru[mihai]

acum 14 ani

8 milioane

teo

acum 14 ani

si cat te tine? lucrezi la firma de unde l-ai luat?

elisav6

acum 14 ani

domnu mihai alexandru ce relatii aveti cu firma ca prea ii faceti reclama la produse .si numai la cele scumpe.

Alexandru[mihai]

acum 14 ani

Pai ii fac reclama pentru ca produsele lor m-o ajutat.Am avut probleme serioase si uite ca acum nu mai am.

Psihosexolog clinician

acum 13 ani

Daca consultati 200 de urologi, sexologi si dermatologi din colegiul psihologilor va vor spune ca numitul de mai sus ori isi face reclama aici ori MINTE! Nu va mai pacaliti usor cu produse contrafacute, toxice si fara aviz medical de functionare si utilizare. Va asigur ca in proportie de 90% TOT ce exista pe internet, privind produse de marire, potenta sau dinamica sexuala NU au avize, notificarile de rigoare si sunt un pericol la adresa sanatatii publice. Va recomand sa cititi cu atentie pe site-ul Agentiei Nationale a Medicamentului sa aflati adevarul de produsele mai sus numite pe internet. http://www.anm.ro/html/contrafacere.html

vova

acum 13 ani

Bravo Psiholog clinician!!! Respect p/u adevar.

cornel.

acum 13 ani

am 28 ani si am aceeasi problema.... nu stiu ce trebuie sa fac ... sper ca nu am ajuns ipotent la varsta asta. poate ami spune cineva care este secretul. va multumesc........:(

Psihosexolog clinician

acum 13 ani

Povestea ta nu este credibila! Nu creste cu dispozitive sau capsule contrafacute sau irelevante developmentului fiziologic uman, postate pe site-uri romanesti. Falsa idee este inoculata de comerciantii nostri din Romania pentru consumatori, care habar nu au de anatomie si fiziologie. Barbatilor, cititi carti de anatomie si fiziologie si veti avea raspunsuri reale la povestile inventate de cei care va pacalesc cu produse care nu corepunde cerintelor dv. Dupa 18 ani NU mai creste penisul!

Ionut

acum 9 ani

Domnilor...dati-mi voie sa va explic..intradevar..pastilele sunt excluse..eu am avut penisul in erectie de 11cm..mic totusi..dar am folosit si eu un dispozitiv recomandat de un medic urolog german..am fost in germania sa imi rezolv problema..mi-a dat un dispositiv sa il port un an cel putin..marirea penisului se face cu macim 5cm..dar ciudat esti ca mie mia crescut cu 7cm..oare sa fie si mwntabolismul.de vina? O spun din toata inima si cu toatansinceritatea..va recomand phallosan forte

Utilizator21581795097

acum 4 ani

si ce anume face dispozitivul asta care il laudati? tractiunea membrului. cu ce e diferit de altele -proextender in diverse variante?

Mario

acum 13 ani

Imi pare rau sa te contrazic dar eu folosesc dispozitiv de marire penis si CRESTE , aprox 1 cm pe luna , il folosesc de 3 luni si am rezultate atit in dimensiuni cat si erectil e mai puternic si ma tine mai mult .Cine vrea sa creada bine cine nu.Nu fac reclama .

lucian

acum 13 ani

a folosit cineva dispozitivul phallosan?vat tot felu de reclama,ar acest dispzitiv cica e cel mai bun?astept raspuns de la cei care au folosit asa ceva

andrei

acum 13 ani

ce dispozitiv folosesti de creste cu 1 cm pe luna?AM PENISUL DE 15 CM si consider ca e prea mic as incerca si eu unul din aceste dispozitive.daca poate cineva sa ma ajute?numele dispozitivului care da rezultate.astept multumesc.

Mario

acum 13 ani

Nu conteaza numele dispozitivului , important e sa il tii "intins" cat mai mult in reprize de max 30 min , creste max 1 cm pe luna .

marc

acum 12 ani

Folosesc dispozitivul phallosan de aprox. 2 luni, dar mai intai sa va spun povestea mea. Penisul meu in erectie era de 13 cm si circumferinta de 13,5 cm, sunt casatorit iar nevasta-mea mereu face glume pe seama marimii penisului meu. De ceva vreme am o prietena casatorita si ea, iar la primul contact mi-am pierdut erectia f repede datorita faptului ca imi era teama ca ma fac de ras. Ajutorul l-am primit din partea ei, iar partida sa terminat ok cu foarte mare satisfactie ptr ea si asta din cauza ca sotul ei nu stie sa o satisfaca absolut deloc. La el partida se sex se rezuma la... a o baga si a-si da drumul in 5 min fara nimic altceva.Dupa ceva vreme mi-a spus sotul ei o are f mare si uneori o doare cand o baga. Ptr ca eram f curios am rugat-o sa i-o masoare si mi-a zis ca o are de 17 cm. Pot spune ca la jocurile amoroase vibratorul nu intra in vagin mai mult de 15 cm. Sunt f deschis cu ea si ne vb oruce...si mi-a zis ca mai mult conteaza grosimea si asta ptr ca pe ea o excita f mult cand zona punctului G cand este stimulat cu penisul sau cu degetul si nu cand este bagata prea adanc. Ptr ca de la 13 cm la 15 cm cat are vaginul ei nu este prea mult, m-am hotarat sa folosesc dispozitivul Phallosan ca sa incerc sa-mi maresc penisul. Il port de aprox 2 luni cate 7-8 ore pe zi si mi-a crescut in lungime cu 1 cm iar in circumferinta a ramas tot 13.5 cm, dar in schimb sa imbunatatit erectia, ceea ce mi-a spus-o si prietena mea. In instructiunile produsului este specificat ca rezultatele vizibile se vad dupa 3 luni, iar in 6 luni se va obtine o crestere in erectie de aprox 3,8 cm. Nu stiu acuma daca este o crestere efectiva sau o intindere a ligamentului....cert este ca inainte abia atingeam 13 cm cand aveam erectie mai puternica iar acuma am 14 cm la o erectie normala...oricum...sunt abia la inceput....am sa-l port mai mult sa vad rezultatul final.Avantajul... dupa parerea mea... este cel mai super dispozitiv si asta ptr ca il poti purta toata ziua fara intrerupere si asta ptr ca nu afecteaza circulatia sanguina si nu se observa in timp ce-l porti si este foarte bine gandit...iar DEZAVANTAJUL este ca daca la cateva zile nu dai prezervativul care imbraca penisul cu putina pudra de talc risti sa se lipeasca la rulare si sa se rupa, este destul de scumput iar un cap protector are o utilizare de aprox 3 luni ceea ce inseamna ca mai dai 150 lei sa iei altul. La mine sa rupt prezervativul acuma chiar la baza capului protector dar am reusit sa-l repar singur scurtand prezervativul si sper sa ma mai tina inca ceva vreme pana va trebui sa comand altul. Una peste alta eu sunt f multumit pana acuma de el...chiar si ptr 1 cm dar sper sa mai creasca ....O sa va mai tin la curent....

genius

acum 12 ani

ceva noutati?Multumesc

lucian

acum 11 ani

sunt o multitudine de aparate ,dispozitive,creme ,pentru marirea penisului pe internet care nu functioneaza! pastilele "magice'' pe langa faptul ca sunt extrem de costisitoare nu functioneaza , cat despre operatiile chirurgicale nu cred ca are rost sa povestim riscul este mult prea mare... nu cred ca merita sa ti-l asumi si pe deasupra pretul unei astfel de operatii este destul de piperat

totusi exista un sistem independent care a fost testat pe mai multi subiecti pentru a demonstra ca marirea penisului natural este posibila eu unul am incercat exercitiile c***a si am avut rezultate vizibile destul de rapid bafta tuturor

Pag 1 din 2