Marimea penisului

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Gk Alexey cu 11 ani in urma.

Am 17 ani si 6 luni... un penis in jur de 18 cm... si grosimea in jur de 15.. mi-am inceput viatza sexuala.. dar mi se pare mic penisul meu ..chiar daca prietena mea ajunge sa aiba 3 orgasme la un singur numar,,,

Raspunsuri (2)

Gk Alexey

acum 11 ani

VI SE PARE O MARIME BUNA ???

fa

acum 9 ani

ba ratatule la cat de prost de traznitear dumnezeu nici nu te-o bagat nimeni in seama =)) cika auzi la el 15 cm grosime ma dute dq aruncaTE DE PE POD =))) SPANZURATE IN PLA MEA =)) PFFFFFFFF