Marimea penisului

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Cap-4at cu 13 ani in urma.

Am 20 de ani, si 18 cm lungime si 13 grosime ( in erectie), am avut pina acum 2 partenere. din cite cunosc eu 18 este o marime normala, insa cind ma uit la l mi se pare cam mic, si de fiecare data cind incep raportul sexual il cam ascund pe micul prieten de ochii partenerei! Cum pot sa scap de acest complex? idei, sfaturi... va rog!!!!

Raspunsuri (21)

Draga Cap patrat :)

acum 13 ani

Asa cum bine sesizezi si matalutza, esti complexat..dar degeaba. Cu cat vei incerca sa ascunzi mai mult micul tau prieten nu foarte mic, cu atat mai penibil vei pica in fata dsoarelor.
Acum, mai intervine un aspect: depinde si ce palmares sexual au dsoarele, pt ca in cazul unei femei normale, acest aspect nu conteaza; importanta e atentia pe care i-o acorzi si modul in care te comporti cu ea. Ca nu sta nimeni sa ti-o masoare, decat poate dsoarele experimentate, care cauta "cantitate" in orice.

Pe masura ce o sa mai cresti, o sa inveti sa identifici lucrurile cu adevarat importante in viata si in cadrul intim: degeaba esti dotat daca din alte puncte de vedere esti 0...

daca ti se pare mic cand te uiti la el, nu te mai uita :) lasa-l sa-si faca treaba; scopul lui nu e sa fie privit, ci simtit :)

Si oricum ne minti :) nu cred ca esti asa bine dotat!!!!

Cap-4at

acum 13 ani

fac o poza si ti-o trimit pe mail, merge asa?? doar imi dai adresa de mail

Draga Cap patrat :)

acum 13 ani

Glumeam in ultima parte a mailului; am vrut sa te fac sa realizezi ca nu ai motive sa-ti faci griji.
Iar celui care m-a raportat drept spam, ii adresez intrebarea: ce ai de reprosat postarii mele? sincer, astept orice sugestie, fara nici un pic de suparare.
Am capabilitatea de a accepta orice critica, daca ea este una constructiva!

valicohai

acum 13 ani

Tu vrei sa ne explici ca esti dotat sau ce?
Sa stii ca este important sa stii sa folosesti ''accesoriile'' din dotare si daca se poate
folosind si o alta extremitate a corpului, mai mare, cel putin in aparenta.
Daca te deranjeaza asa de mult taie-l si mai retine ceva: acesta nu e subiect de forum.
Nu rezulta ca ai suferi cu nimic; revino cand o sa ai motive!
Sper nu cu ''micul tau prieten''
P.S. Marimea normala este in jur de 14 cm!

Iuli

acum 13 ani

Nu inteleg de ce lumea se chinuie sa raspunda la intrebari care in mod clar sunt puse in bataie de joc.
P.S: Da, poti sa il tai fara probleme! O foarfeca?

Adrienne

acum 13 ani

Ha ! Ha ! Ha !...........omul este complexat ca este prea mic. Mai apare si cate " un glumet " nepericulos, in comparatie cu " dr. ionescu".

codrut

acum 13 ani

am ceva ani si... o fetita vrea sa-mi vada cocoselul. ce fac; daca il vede(cu lupa) netrezit din somnul greu? ii pun in cap ceva sau o gadil la pasarica pana se trezeste el si ea pleaca?

marcus46711

acum 10 ani

Pastile pentru marirea penisului Xtrasize - http://bit.ly/12Kouzb

vali

acum 13 ani

am 21 de ani si penisul meu masoara 12 cm in erectie....am o prietena de 2 luni si am intretinut rel sexuale, ea zice ca este multumita de mn .....dar nu stiu ce sa cred. crede.ti ca o deranjeaza marimea si nu vrea sa.mi zica k sa nu ma simt eu prost?
eu o iubesc mult si simt k si ea ma iubesti si as face orce sa o vad fericita!!!

Marian Vicol

acum un an

Buna ziua!
V-ati casatorit pana la urma? Cum merge cu "Micul prieten"? A mai crescut?

tiger

acum 13 ani

eu spun sa o lasi ,oricum daca nu o satisfaci eu cred ca te va insela cu altul,probabil ea vrea barbati mai doatati-iti gasesti pe altcineva si tu

Daniel Grigore

acum 13 ani

13 cm in grosime e cam mult. Oricum...media globala a lungimii penisului este de 14 cm. Deci...revino-ti...chiar nu ai de ce sa iti faci probleme!!!!

sPectacular

acum 13 ani

da.... e bine ;) nu iti fa griji

Nepotu'' lu'' nimeni

acum 12 ani

N''''aveti nici un viitor.

cristian

acum 11 ani

marirea penisului definitiv natural este posibila eu unul am incercat exercitiile c***a si am avut rezultate vizibile destul de rapid bafta ...

george

acum 10 ani

Cum să ai 13cm grosime ? :)))

Anonim

acum 10 ani

Da,chiar asa: cum sa ai 13 cm grosime si 18 lungime??? mai ai putin si zici pe cat de lunga pe atat de groasa sau cum? :))

George1999998888

acum 10 ani

Nu vreau sa ma laud sau ceva, dar poate ca omul are dreptate, eu ca de exmplu am 16 cm lungime si 14 grosime, da, o am foarte groasa, oricum, am auzit ca vaginul femeii minione are minim 7 cm si cel mai lung vagin poate avea 13 cm, deci te poate durea la basca atunci cand ai trecut de 12 cm.

cristinel

acum 9 ani

Eu o am20 de ani 1.90 m 86 kg iar penisul meu are 17 cm sculat e bine?

Sebi

acum 9 ani

Eu am 11 ani si am pla de 13 cm, e prea mare?

Pag 1 din 2