marime

Disfunctii sexuale masculine

Postata de aditz3 cu 10 ani in urma.

am 16 ani si am penisul de 13 cm in erectie si 9 cm fleasca.Este bine?mentionez ca inca nu m-am dezvoltat

Raspunsuri (2)

Mihai

acum 10 ani

Salut , esti inca in crestere , mai asteapta 1 an si vezi cum stai cu dezvoltarea , iar daca crezi ca ai o problema de dezvoltarea , poti consulta un urolog (pentru examinarea penisului) sau endocrinolog care te v-a pune sa iti faci niste analize cum ar fi HGH (hormonul de crestere) , testosteron (principalul hormon masculin) , etc.

yo

acum 10 ani

La threadul despre Pilule ,era un baiat de 14 cu 6.7 cm , u ai 9 . Deci cum crezi ca stai? Lasand astea la o parte,corpul se dezvolta diferit de la persoana la persoana ,dar se dezvolta in mod continuu pana la varsta medie de 30 ani.