marime penis

Disfunctii sexuale masculine

Postata de RaduConst cu 10 ani in urma.

Am si eu o problema .

Penisul meu are 14 cm in erectie si 12 cm in grosime . Este normal ?

Raspunsuri (2)

Psih. Cristina Nedea

acum 10 ani

Poti citi despre dezvoltarea la baieti pe site-ul Tineri pentru tineri, unde multi alti adolescenti intreaba si primesc raspunsuri in legatura cu dezvoltarea lor. Iti dau si link-ul (http://www.y4y.ro/2009/02/05/dezvoltarea-la-baieti/
Incredere ca va fi bine!

RaduConst

acum 10 ani

Va multumesc pentru raspuns !

Alte raspunsuri ? pozitive/negative ?