Marime penis - 17 ani

Disfunctii sexuale masculine

Postata de mitza222 cu 11 ani in urma.

Buna ziua, stiu ca exista multe intrebari pe aceasta tema (marimea penisului) dar sunt foarte ingrijoat...

Am 17 ani fara 2 luni si penisul meu masoara doar 5 cm flasc si 11 cm erect.

Pana acum ceva timp nu eram asa ingrijorat dar acum ca am 17 ani si ma gandesc ca in curand voi dorii sa imi incep viata sexuala imi cam fac probleme. Deja la mine pubertatea a inceput am deja par facial, par pubian... si imi cam pun problema ca nu imi va mai creste penisul....

Vreau sa stiu voi mai avea sanse sa imi creasca macar vreo 2-3 cm?

Astept un raspuns!

Multumesc!

Raspunsuri (2)

Gk Alexey

acum 11 ani

Este posibil sa creasca.. penisul creste mult pana in jurul varstei de 20- 21 de ani ... dupa creste din ce in ce mai putin..

jhon

acum 10 ani

desigue ca da