magneti prinsi de...pielea penisului

Disfunctii sexuale masculine

Postata de derp cu 10 ani in urma.

nu intrebati cum,dar am niste magneti neodymium foarte,foarte puternici(trebuie tras cu 40kgf sa ii desparti)prinsi de pielea de sub penis.problema e ca in zona lor au aparut un fel de secretii galbui si pe partea dreapta toti magnetii(5 la numar,1mm/bucata) sunt acoperiti de piele de parca corpul incearca sa ii inghita.Ce pot face,nu am zis nimanuii si mai rau e ca nu am cui sa ii spun.Doare rau de tot la erectie(penisul vrea sa se mareasca dar nu are piele sa se mareasca) si am dificultati la urinare,dar nu e imposibila urinarea.

Raspunsuri (5)

Carmen

acum 10 ani

si ce astepti? du-te mai repede la urgente.

derp

acum 10 ani

si ce crezi ca o sa faca aia?

Carmen

acum 10 ani

ai sa vezi tu ce-or sa faca. cred ca n-astepti intai vreo septicemie.

yo

acum 10 ani

Fratioare, de ce nu arunci tu magnetii aia?! sau cumva tu ai indeplinit dorinta cuiva? Ai fetish-uri de sclav?

derp

acum 10 ani

daca puteam ii scoteam de mult...