ma doare penisul cand intra in erectie

Disfunctii sexuale masculine

Postata de nmihail cu 10 ani in urma.

buna ..va rog frumos daca se poate sa ma ajutati cu un sfat...in urma cu 2 saptamani a inceput sa ma doara pe canalul urinal al penisului cand urinam...dupa o saptamana sa scurs cv albicios timp de cateva zile ..am luat antibiotic...agumentin o saptamana si a incetata sa mai am scurgeri dar ma ustura in continuare si cand incepe sa intre in erectie ma ustura foarte tare o usturime ce da in durere si asta undeva aproape de capul penisului ...va multumes ..si astept un raspuns..

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa efectuati un sumar de urina si un examen al secretiei uretrale pentru excluderea unei infectii din sfera genito-urinare.

Dragomir

acum un an

Exact asa ca mine