M-am vindecat de impotenta

Disfunctii sexuale masculine

Postata de razvan_rrr cu 10 ani in urma.

Buna seara! Problema mea de mai multi ani era faptul ca nu puteam sa am o erectie tare. Nici nu mai vorbesc de durata. Am incercat tot felul de remedii naturiste sau nu pana am gasit un supliment din plante care m-a ajutat enorm. Nu am eretie ferma si la al doilea act sexual inca. O sa mai continui tratamentul. Dar pt primul act sexual sunt multumit. Am erectie si am capatat si incredere in mine. Voiam sa intreb daca mai este cineva care a luat asta sa-mi spuna daca efectele raman pt totdeauna si daca o sa ma ajute din ce in ce mai mult?

Raspunsuri (8)

George

acum 10 ani

Salut! Si eu am folosit produsul asta, insa eu nu aveam diagnostic de impotent. Aveam probleme de erectie, intr-adevar, aveam o erectie sp***a. Si pe mine vad ca ma ajuta, dar eu iau de nici 3 saptamani. Succes.

adrian

acum 10 ani

ce medicament folosesti?

adrian

acum 10 ani

ce medicament iei

joejoy

acum 10 ani

salut razvan, mai mullte detalii cum pot sa aflu te rog
Mersi mult.

andrey

acum 10 ani

despre ce medicament e vorba???????????

roman

acum 8 ani

Pastile pentru erectie – http://bit.ly/14zSpt1
Inca de la prima pilula am inceput sa simt cum lucreaza si deja am erectii tari.

daniel

acum 9 ani

Ce medicament folosesti?

Dorinel

acum 8 ani

Nu doar medicamentele pot sa ajute. Eu consider ca daca iti schimbi stilul de viata (sport, alimentatie sanatoasa, odihna, fara vicii) potenta trebuie sa fie una acceptabila.