litiaza renala

Disfunctii sexuale masculine

Postata de gyno cu 13 ani in urma.

este adevarat ca LITIAZA RENALA poate afecta negativ functia erectila?Mie personal asa mi se pare.Cred mai de graba ca se repercuteaza negativ asupra prostatei.Mi sa impus un regim alimentar destul de strict(fara produse lactate,cafea ,carne de porc ,carne de vita,bauturi carbogazoase),dar nu mi sa spus pe ce perioada de timp.De vreo 3 saptamani am facut analiza la urina si rezultatul este acelasi(LITIAZA OXALO FOSFATICA,RENALA)ce este de facut?tin sa precizez ca ma deranjeaza si culoarea spermei care nu mai este ca si inainte 3 culori,iar ejacularea se face foarte lent,nu ca si in vremurile bune,si mai dureaza vreo 3-4 minute dupa consumarea actului in sine.ESTE FOARTE DERANJANT.VA MULTUMESC.I-MI PUTETI DA UN NUMAR DE TELEFON AL UNUI MEDICUROLOG?

Raspunsuri (1)

marius

acum 13 ani

regimul ar trebui sa-l urmezi pe viata,am acelasi diagnostic...