Lipsa lichid preejaculator?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Kris cu un an in urma.

Buna ziua, am 22 de ani si cred ca am o problema, in timpul actului sexual nu produc lichid preejaculator deloc sau foarte putin inainte sa ejaculez. Este de bine? Adica si cand ma excit am patit de 2 ori in viata sa ma ud putin, in rest niciodata nu vad sau simt ca produc acest lichid. In schimb prietenii mei doar de la puntina excitare sunt leoarca.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/care-sunt-cauzele-orgasmului-uscati_17966