Lipsa excitare

Disfunctii sexuale masculine

Postata de mmmbbb67 cu 10 ani in urma.

Buna ziua,

Am 40 de ani si de cand ma stiu ma excit foarte greu, nu am probleme de erectie doar de excitare, raman mult timp in erectie si termin foarte greu iar cand termin nu pot spune ca am o placere maxima, termin si nimic mai mult, o placere sa zicem placuta, nimic mai mult. Problema mea consta de fapt ca termin greu si vreau sa termin mai repede, daca ma masturbez termin in max 5 mn, dar cand fac sex cu sotia termin foarte greu, imi puteti spune ce medicament sau ce pot face ca sa pot regla aceasta problema va rog?

Raspunsuri (4)

mg-power

acum 10 ani

Nu prea sunt medicamente pentru asa ceva, Daca tu nu poti sa te autoexciti poate te ajuta sotia sa termini mai repede !!

KIRA

acum 10 ani

Sfatul meu incearca un hidrant

mmmbbb67

acum 10 ani

Crede''am ca aici se pot gasi persoane responsabile cu care se pot comunica pb, vad ca m''am inselat, sunt numai persoane frustrate si plictisite

mg-power

acum 10 ani

Nu disperati sunt si persoane serioase, Padure fara uscaturi nu exista !