Lipsa erectiei

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Validor cu 10 ani in urma.

Buna seara. Am o problema cu erectia, Sunt casatorit, imi iubesc sotia dar cand ajungem sa facem dragoste, pauza. Dorinte sexuale am dar nu se ridica aproape deloc. Si asta nu e de putin timp. Ce tratamente sunt sau la ce cabinet medical ar trebui sa ajung. Multumesc de eventualele raspunsuri

Raspunsuri (7)

Valeria

acum 10 ani

Mai intai sa ajungeti la urologie.

catalin

acum 10 ani

ai incercat arginina sau alte tratamente naturiste?

anca maria

acum 10 ani

Verificati inima si tensiunea arteriala.sanatate!

marcus35175

acum 10 ani

Pastile pentru erectie –
http://track.vigrax.ro/product/Vigrax/?uid=2484&sid=637&pid=117&bid=adc***aec
Inca de la prima pilula am inceput sa simt cum lucreaza si deja am erectii tari.

joh

acum 10 ani

Problema este pshica .esti sigur ca. Partenera ta te iubeste.frica ca esti mai slab ca alti s-au gandul ca nu o satisfci te doboara .multi barbati ajung sub cotul femeilor destepte si dragute care spun ce sati fac nu poti.vezi daca femeia face totul sa te simti bine .atunci trebuie sa ajungi la medic .priveste lucrurile in fata elimina stresul .vezi alta partenera.pa

Vasile nam

acum 10 ani

Incearca sa te uniting le un film porno in care sa sie o femeie foarte frumoasa masturbeazate si vezi cease intipla ca sa r put era sa fie Dora in minted at

Cristian

acum 10 ani

Iti recomand pentru stimularea erectiei fizioterapia. Mai exact e vorba de electroterapie, se numeste Biotorus. Gasesti mai multe detalii despre el pe http://www.orin.ro/