lipsa erectie

Disfunctii sexuale masculine

Postata de merisco cu 12 ani in urma.

in urma cu doua luni am terminat un tratament cu vimax.la inceputul tratamentului aveam erectii,ejacularea precoce disparuse.am luat acest medicament 6 luni .Acum in momentul de fata nu mai am erectie,nu mai duc actul sexual la bun sfirsit Am 47 ani . Lipsa testosteronului poate afecta erectia? ce sfaturi imi dati.Multumesc

Raspunsuri (3)

anonim

acum 12 ani

salut .....as vrea sa vorbim despre pastilele astea si eu am luat timp de 3 luni pastilele astea...si dupa un timp am probleme si eu cu erectia....nu mi se pastreaza erectia ...nu ma refer in timpul actului sexual...inaite de actul sexual....nu se mai ridica cum se ridica inainte de a folosi aceste pastile

merisco

acum 11 ani

nu mai da bani degeaba ca are efect ca afrodisiac

Marian

acum 11 ani

Exista pe piata produse care functioneaza fix ca si Viagra insa nu au efecte adverse. Ce fac este sa stimuleze productia de oxid nitric intra cavenos. Cel mai bun produs pe care eu personal l-am folosit este Nitro Xtreme.