lipsa erectie copil 3 ani

Disfunctii sexuale masculine

Postata de roxanne^^ cu 11 ani in urma.

de aproximativ jumatate de an baietelul meu in varsta de 3 ani nu mai da semne de erectie, nici macar dimineata, cand de regula se intampla acest lucru. NU stiu daca are vreo legatura dar nici la baita de exemplu, nu ne lasa sa-i decalotam penisul pentru igienizare, sau daca chiar reusim, ne roaga sa nu-i atingem glandul, pentru ca il ustura nu suporta decat sa stea eventual in apa asa, pret de 5-10 secunde, dupa care simte nevoie sa traga preputul inapoi.... a mai avut cineva asemenea probleme ( mamici de baieti) ?

multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

victoras

acum 11 ani

E posibil ca baietelul sa aiba fimoza.L-a vazut un pediatru sau un chirurg pediatru?Ar fi indicat!!! Baiatul meu a avut asa ceva.De obicei se rezolva acasa dar daca e prea tirziu doar prin interventie chirurgicala(care e o nimica toata).Succes si nu lasati sa treca prea mult timp!!!