Lipsa ErecțIei DimineațA Dar Cu O Viață Sexuală Bun, Problemă Sau Normalitate?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Utilizator11591949052 cu 3 ani in urma.

Bună ziua ! Mă numesc George și de ceva timp am observat lipsa erecției dimineața . Nu am sesizat acest lucru până acuma , deoarece am erecții de mai multe ori pe timpul zile . Precizez că am o relație de 4 ani iar în viața de cuplu nu am avut niciodată probleme cu erecția,de vreo 2,3 ori în timpul actului sexual aceasta scădea în intensitate dar odată cu contactul vaginal totul revenea la normal . Am prostul obicei de a mă masturba(aproape zilnic),iar principala problema e că consum și pornografie, ceea ce ar putea fii una dintre probleme . Întrebarea mea este dacă lipsa erecției dimineața este o problemă în sine sau poate sa fie ceva trecător și total normal ?

Raspunsuri (1)

Utilizator11591949052

acum 3 ani

Am uitat sa precizez că am vârsta de 25 de ani .