Lipom pe maduva

Disfunctii sexuale masculine Disreflexie autonoma

Postata de mihai67stefan cu 13 ani in urma.

Am 43 de ani. Am erectie matinala sanatoasa, dar una sp***a cand sunt cu partenera. Anul trecut am avut o interventie chirurgicala pe maduva in zona C7-T2, UNDE AM AVUT UN LIPOM intramedular.Se poate face ceva?

Raspunsuri (2)

Psihosexolog clinician

acum 13 ani

Un consult neurologic te va putea ajuta in acest sens.

eugen pelin

acum 9 ani

Buna ziua!. Mihai,te rog, spune-mi si mie unde i cine ti-a operat lipomul situat pe maduva spinarii. ai fost multumit de operatie?Mai exista si alte variante nechirurgicale?
Cu multumiri, Eugen Pelin