Lichid preejaculator

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Davidutsuu cu 10 ani in urma.

Am nevoie de ajutorul vostru, vă rog fiți serioși.

Astăzi am întreținut relații sexuale cu o fată și mnah, totu frumos la un momentdat m-am simțit ud, am pus mâna si nu era spermă... ci lichidul acela Pre-Ejaculator... Vreau să vă întreb, nu poate rămâne gravidă de la atât, nu?

Raspunsuri (4)

Studenta anul vi MG

acum 10 ani

Ba da, lichidul acesta contine spermatozoizi, asta pe langa riscul transmiterii bolilor sexuale

Studenta anul vi MG

acum 10 ani

Ba da, lichidul acesta contine spermatozoizi, asta pe langa riscul transmiterii bolilor sexuale

irina

acum 9 ani

A ramas insarcinata?

Student MG

acum 9 ani

Tin sa te contrazic, doamna studenta in anu 6.
Lichidul prespermatic nu contine spermatozoizi in mod normal.
Cu toate ca nu contine, acest lichid poate antrena spermatozoizi aflati in uretra, in special daca este secretat la scurt timp dupa o ejaculare anterioara.
Mai simplu, daca faci 2 numere (sau mai multe) la un interval scurt de timp, este posibil ca lichidul prespermatic sa antreneze spermatozoizi de pe traseu..