la inceputul actului sexual am erectie puternica apoi (la 3-5 min) nu mai am erectie

Disfunctii sexuale masculine

Postata de maryoxfan cu 10 ani in urma.

Am 31 de ani si sunt intr-o relatie cu o fata de 2 luni si chiar imi place f mult aceasta fata. Problema mea e mai delicata deoarece in urma cu aproape 1 an am avut un infarct miocardic si acum urmez un tratament recomandat de medicul cardiolog, pe care l-am si informat de problemele sexuale aparute ulterior infarctului si tratamentului prescris. Acesta mi-a mai schimbat tratamentul si situatia s*a mai imbunatatit, dar in continuare mai apar aceleasi probleme de erectie in timpul actului sexual. Adica la inceput am o erectie f puternica, apoi dupa 5 min nu mai functioneaza nimic desi eu ma simt f incins si imi doresc f mult pe partenera mea. Asta nu mi se intampla la fiecare act sexual, de exemplu ieri am avut o erectie f buna care m.a tinut cam 30-40 de min (exact cum aveam inainte de infarct) si care a fost cu finalizare atat la mine cat si la iubita mea. Acum nu stiu ce sa fac, carui medic sa ma adresez, poate imi puteti recomanda o clinica buna unde sa ma duc, la ce fel de specialist sa apelez...am inteles k trebuie sa ma duc la urologie dar nu stiu sigur...va rogajutati-ma...

Raspunsuri (2)

Ciprian

acum 8 ani

Salut, vezi care ar putea fi cauzele: ***

Anonnym

acum 7 ani

Buna ziua. ar fi aiurea sa te invat sa cauti metode rapide . cel mai bine este sa consulti un medic Problema este Psihologica si ai nevoie de de sfatul unui expert... tin sa te anunt draga prietene ca si eu am cautat si Chiar am folosit un produs dupa net dar iti spun ca nu a avut nici un efect. am pierdut 150 lei