La 1.70m si 60 kg (40 ani)

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Ionutmicut cu 10 ani in urma.

Cred ca nu sunt la greutatea ideala ,s-ar putea face ceva pentru a cistiga citeva kg(tratament ,mancare mai multa?)E posibil ca si stresul te slebeste? ori sufar de vreo boala ca ni am depistato.ca de cind ma stiu asa slab sunt..Va multumesc pentru sfaturi.

Raspunsuri (1)

FreeStyle11

acum 10 ani

Pai daca asa te sti tu din totdeauna inseamna ca asta e constitutia ta.Cei care sunt slabi din totdeauna se ingrasa destul de greu.Daca vrei sa cresti in greutate ingrasatul nu e solutia.Cel mai bine ar fi sa cresti masa musculara mergand la sala de 4-5 ori pe saptamana sau depinde de timpul pe care ti-l poti acorda.Vei arata mai bine asa decat ingrasandu-te.Consulta si nutritionistul pt un regim specific acestui scop si dute la sala si lucreaza cam toate grupele.Cel mai pt tine este sa lucrezi cam 1 ora-1 ora jum mai intensiv ca sa fortezi muschiul sa creasca.Mananca cam 5-6 mese pe zi care sa contina proteine, carbohidrati si grasimi in limite moderate.Vei vedea ca in timp o sa iei in greutate si iti vei schimba aspectul.Bafta!