Iritatie sau ... ?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de best6 cu 14 ani in urma.

Sunt baiat, am 20 de ani. De cativa ani, 3 -4 ani mai exact miáu aparut niste bubitze albe sub piele, in zona preputului. De cateva luni miáu aparut si pe gland. mai mici si doar in varful glandului. Am tot cautat pe net ce sunt si cu ce se trateaza dar nu am gasit nimic asemanator. Eu cred ca e o iritatie sau poate nu am avut o igiena corespunzatoare. Vreau sa scap de ele cat mai repede pana nu vede prietena... Nu am avut contact sexual pana acum 2 ani deci nu are cum sa fie o boala cu transmitere sexuala... Stie cineva ce sunt si cum pot sa scap de ele?

Raspunsuri (6)

EU

acum 14 ani

Tin sa te anunt ca si eu am cam acceshi problema...si nici eu nu am gasit nici un remediu...dar eu sincer sa fiu nu consider asta o problema pt ca nu deranjeaza cu nimik in actul sexual....

best6

acum 14 ani

Da, e adevarat ca nu ma deranjeaza cu nimica in actul sexual dar nu am de gand sa le las acolo toata viata... deja a trecut prea mult timp si nu vreau sa ma trezesc in timpul actului sexual cu intrebari jenante, dak am inselato, dak am mai facut sex neportejat sau altceva...

oricum, multumesc pentru raspuns ma simt mai bine k nu sunt singurul cu problema asta :D

ovidiu-andrei

acum 14 ani

si eu am aceeasi problema de f mult timp.nu mi-au dat probleme niciodata.cred ca asa penisul e chiar mai stimulent tinand cont ca nu are o textura lisa.ce-i drept nu sunt prea estetice dar de vreme ce nu te deranjeaza cu nimic..........

best6

acum 14 ani

nu ai inteles... ma deranjeaza... nu am de gand sa raman cu ele toata viata... poate mai tarziu " I will get a blowjob" :) si nu vreau sa strice moementul niste bubite....

altcineva?

eu

acum 14 ani

in legatura cu blowjob-ul....nu am fost interbat pana acum...si eu a o problema asemanatoare...

Bacu Crina

acum 14 ani

Ar trebui sa mergeti la medicul dermatolog sa faceti o consultatie. Nu ar fi indicat sa urmati tratament fara consult, mai ales in zona genitala, pentru ca lucrurile sa nu se agraveze. Poate fi vorba despre hpv, candidoza, herpes... doar in urma consultului si daca este cazul, a analizelor, medicul va poate spune cu exactitate care este diagnosticul.