ipotenta

Disfunctii sexuale masculine

Postata de mytyka cu 14 ani in urma.

daca folosesc viagra si beau alcol se antampla ceva ?
cu ce afecta viagra veata mea sexuala si cu ce ma ajuta viagra ?
ca sa cumpar viagra trebue sa trec pe la medic sa-mi dea o reteta ca sa pot so cumpar ?
daca trebue sa merg la doctor ca sa ma controleze de ce nu am o erectie normala la cine trebue sa merg cum se numeste profesia lor ?
Ipotenta se poate trata daca da as vrea sa stiu si eu cam ce ar trebui sa fac ?de ce nu ajunge destul sange la penis ca sa am o erectie normala ?va rog ajutatima datim niste sfaturi

Raspunsuri (17)

chik

acum 14 ani

mitica??tre sa mergi la doctor..lasa viagra mai intai fa un control medical si in functie de el tratezi impotenta..ca viagra e cu doua taisuri:face bine la erectie dar face rau la inima

mitica

acum 13 ani

mersi mult pentru sfat

elena, Iasi

acum 14 ani

Cred ca trebuie sa consulti, la inceput ,medicul urolog (specializat in tractul urinar si sistemul reproductiv la barbati). Poti merge fara trimitere la un astfel de specialist, cu plata, sau poti lua trimitere de la medicul de familie.

profesorul de profesie

acum 14 ani

"alcol"... "se antampla" .... "veata mea sexuala "... "cu ce afecta "....."o reteta ca sa pot so cumpar "....

ipotenta..... ajutatima .......... datim niste sfaturi

"la cine ... trebue... sa merg ... cum se numeste profesia lor ?"

PROFESIA LOR SE NUMESTE... Profesori. Si ei trebuiau sa te invete limba româna.
Probabil ca nu ti se scoala din cauza ca fetele care le agati tu arata vai de mama lor....
Ce fete poti sa agati tu cu vocabularul asta spart ...?!?

Calin62256

acum 14 ani

Ce rau i-mi pare d-le, "profesorul",ca nu a-ti auzit din folclor despre - vocabularul spart al cibanului mioritic-,va felicit daca dv-stra jonglati bine cu....LIMBA (romana).Ce-ti e si cu semantica ASTA.Sa O AI o zi... TARE ,sau sa ai o zi intarita!

ELA

acum 14 ani

DESTEPT MAI ESTI ,DOMNULE PROFESOR !NU TOATA LUMEA STAPANESTE LB ROMANA CA DUMNEAVOASTRA .

Radu

acum 14 ani

Viagra pt tine in cel mai bun caz....iti va imbunatati gramatica.VAI STEAUA TA

mitica

acum 13 ani

viagra in veata me va anbunatati cel putin sa nu am de a face cu destepti a tine mai bine anchide guar ca pute ca dracu

elena

acum 14 ani

A scris d-l profesor :
''''''Probabil ......ca fetele care le agati tu arata vai de mama lor....'''''' Domnule profesor(!), ai o problema cu pronumele reflexiv '''' care'''', adica era corect sa spui: ''''Probabil....ca fetele PE CARE le agati tu....''''

Psihosexolog clinician

acum 13 ani

Va recomand sa cititi cu atentie pe site-ul Agentiei Nationale a Medicamentului sa aflati adevarul de produsele toxice si contrafacute de pe internet pentru potenta, marire si ejaculare precoce. http://anm.ro/html/contrafacere.html

gena

acum 13 ani

altul,asta este de nerecuperat.la dracu cu el

mitica

acum 13 ani

la dracu o trimiti pep***anu pe mine !!!!!!

gabeiela

acum 13 ani

sotul meu este alcolic din cauza bauturi este ipotent datimi un sfat ce sa fac si ce medicament sa ia

vova

acum 13 ani

Daca sotul este alcoolic atunci tratamentul este: "Lasa-l pe sot in mama-dracului" ca-ti va curma viata !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Daca esti femeie normala atunci nu vei sta cu persoana care consuma alcool dar daca si tu esti la fel ca el atunci nu da asa intrebari stupide ce sa faci!!! I-ati copiii daca ii ai si fugi cit mai departe!

mitica

acum 13 ani

ce destept tea facut mata, nu am mai antalnit o speci asa de destept ca tine, daca taceai filozof ramaneai, dar se stie ca papagalul tre sa vorbeasca ca na doar asa sunt papagali nu degeaba se nuesc papagali .

georgica

acum 13 ani

vreau sa va intreb si eu ceva pentru bunicul meu, are parkinson si dak poate lua viagra a zis sa ma interesez in legatura cu asta .

cnp

acum 11 ani

la Melinda sigur