intrebare

Disfunctii sexuale masculine

Postata de llaurflori cu 13 ani in urma.

buna seara. va rog frumos dati-mi un sfat in legatura cu urmatoarea problema .am 18 ani iar penisul meu in erectie masoara 9-10 cm .nu stiu ce trebuie sa fac sau unde sa merg sa vad daca e normal pt varsta mea .am inaltime 1.70 si 65 kg .va rog frumos dati-mi un sfat
.multumesc
.

Raspunsuri (6)

Iuli

acum 13 ani

Nu ai ce sa faci. Nu mai cauta sa dai banii pe toate sarlataniile. Singurul lucru care mareste penisul este operatia de marire, care este costisitoare si periculoasa. NIMIC altceva nu iti va mari penisul, asa cum NIMIC nu mareste sanii in afara de implantul cu silicon si NIMIC nu te face mai inalt daca esti scund. Tot ce poti face este sa te bucuri de corpul tau asa cum este el.

llaurflori

acum 13 ani

multumesc mult iuli

Iuli

acum 13 ani

Ah si daca vrei sa vezi daca e normal si se mai poate face ceva, mergi CAT DE REPEDE la un medic ENDOCRINOLOG pt evaluare dpdv hormonal.

google

acum 13 ani

Scrie pe Google ''''marime penis'''' si gasesti multe despre problema ta.

Iuli

acum 13 ani

Da, multe escrocherii de luat banii.

pp

acum 13 ani

Da exercitii Kegel