impotenta?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Roberto1110693 cu 12 ani in urma.

Buna ziua!
Am doar 18 ani si de curand am inceput sa am o problema cu erectia. Am vrut sa fac sex cu prietena mea iar erectia pur si simplu nu a durat. De mentionat este ca pana la momentul in care a trebuit sa imi pun prezervativul, totul a fost ok, iar in momentul respectiv penisul a inceput sa "se inmoaie", simtindu-l amortit.De asemenea , am avut o mica teama inainte, ca nu cumva acest lucru sa se intample; nu facusem sex decat de 2 ori pana atunci. De aceea ma gandesc ca ar fi ceva psihologic. Acum imi este si teama sa mai ajung in situatia aceea. Imi puteti spune va rog despre ce este vorba si ce este de facut? Este grav?
Va multumesc mult

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 12 ani

Se numeste anxietate de performanta, cam toti barbatii trec prin asta la un moment dat. Nu este absolut deloc grav, trebuie sa te controlezi psihic sa nu iti mai fie teama, atat. De impotenta NU se poate vorbi.

Roberto1110693

acum 12 ani

multumesc pentru raspuns

EXPANZITE

acum 12 ani

Suntem alaturi de produsul nostru şi vă garantam satisfacţie totală.

http://www.crestere-penis.ro/

Tratati-va cu cel mai bun si increzator supliment disponibil pe piata si aflati cum mii de barbati si-au recapatat increderea, vitalitatea, rezistenta si performanta sexuala, cu Expanzite.

durex

acum 12 ani

vevi ca este de la prezervativ cauta o marime mai mare

Andor

acum 7 ani

Si suplimentele alimentare pot fi de folos atunci cand vine vorba de cresterea potentei. O viata sexuala implinita e generata si de o alimentatie corespunzatoare si de un stil de viata adecvat.