Impotent?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Ovidiu cu 2 ani in urma.

Am 22 de ani și nu am întreținut relații sexuale cu o femeie niciodată am fost la medicul urolog pt infecții la prostată acum ma dor foarte tare testiculele și erecția lipsește și dimineața de ceva timp am observat micșorarea penisului foarte mult și erecția foarte slabă ma masturbez foarte rar din cauză că semii erecția dispare destul de rapid și dacă tot pot sa o duc până la capăt simt o usturime groaznică sub buric și sperma e total gelatinoasa și galbenă nu știu ce să fac ?Vreau sa îmi găsesc și eu o fata da în situația de față ma fac de rușine :(

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/impotenta-cauze-simptome-optiuni-terapeutice_10585