Imposibilitatea de a finaliza...

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Florentin1995 cu 10 ani in urma.

Va salut! Sunt un baiat in varsta de 18 ani si am o problema in viata sexuala. Dupa o perioada de la inceperea actului sexual erectia imi scade considerabil, fiindu-mi foarte greu sa ejaculez. Acest lucru mi s-a intamplat in urma cu cateva saptamani. As putea pune acest lucru pe seama mai multor chestii: partenera cu care am facut-o era de 23 de ani si eram la prima intalnire. Desigur, recunosc nu am o experienta sexuala asa de mare am mai avut inca 4 partenere in afara de ea dintre care 2 au fost p***atuate(prima relatie sexuala ac***a-o cu o p***atuata la varsta de 16 ani). Va rog daca m-ati putea ajuta..va multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

Dr. Petre Muresan

acum 10 ani

Tulburari de dinamica sexuala. Pentru ca un medic sa va poata ajuta are nevoie de mai multe date de la dumneavoastra. Ceea ce as vrea sa retineti este ca aceste tulburari pot avea o cauza de natura psihica sau organica. Pentru ca sa nu luati recomandari la intamplare, va rog sa va adresati unui medic cu experienta in acest domeniu care va va coordona investigatiile si va va da si cele mai bune recomandari. Cu stima si respect :
dr Petre Muresan
medic primar Medicina generala-Medicina de familie
atestate in Homeopatie si Ultrasonografie generala
studii aprofundate de Medicina estetica homeopata ,
Reflexoterapie , Termografie si Angiotermografie dinamica ( DATG )