Hipopadias gradul 1?

Disfunctii sexuale masculine test2

Postata de Utilizator11636754060 cu 2 ani in urma.

Bună ziua m-am nascut cu hipopadias gradul 1 o să pot sa fiu normal adică la mine nu se vede ața la penis , pot avea copii pe viitor sau o sa existe probleme , părinți mei au zis când m-am nascut ca doctori au zis ca nu necesită operatie acum nu stiu ce sa zic . Va rog sa-mi răspundeți dacă sunt sanse sa am copii interacțiuni sexule am avut decat odată, va multumesc frumos si astept raspunsul dumneavoastra.

Raspunsuri (1)

Psiholog Jeni Chiriac

acum 2 ani

Buna seara, este o malformatie congenitala care nu afecteaza functria de reproducere. Puteti solicita parintilor dvs sa mearga cu dvs la un consult de rutina