Help me potenta

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Tagdrian cu 11 ani in urma.

Ma numesc Gheorghe T.Am nevoie de o parere va rog. Ma intalnesc cu o fata foarte frumoasa si de cite ori vreau sa fac dragoste cu ea am o pb. Astfel, pina sa ne dezbracam trece vreo 1/2 de ora si dupa prima repriza de dragoste imi dau drumul si ea nu ajunge la orgasm. Pina sa inceapa a 2 repriza mai trece vreo 1 ora aproximativ, si apoi trec la atac dar tot imi dau drumul si ea inca nu ajunge la orgasm. Deci imi fac impresia ca am eu o problema?... De a treia oara nu mi se mai scoala deloc desi amindoi vrem. Folosesc prezervativul. Ea este casatorita, eu am 41 ani, ea 27 si 2 copii si acasa un sot. Spunetimi ce metoda sa folosesc pt. a nu imi mai da drumul asa usor. Fara medicamente va rog . Sunt salariat de birou, am epilepsie si iau medicamente ( poate asta imi taie apetitul sexual). Daca aveti vreo idee sau sfat astept. Va multumesc!!

Raspunsuri (2)

ala bala

acum 11 ani

Cea mai buna metoda e cea a abstinentei, mai ales ca ea e casatorita (insa nu cu tine!) si mai are si 2 copii!

maricica darie

acum 11 ani

sunt de acord cu ala bala