fimoza

Disfunctii sexuale masculine

Postata de raluca102107753 cu 15 ani in urma.

Buna!
Sotul meu are fimoza de cateva luni si as vrea sa stiu daca activitatea sexuala poate fi normala. Deocamdata este aproape inexistenta, ac***a retineri in a face sex, desi sustine ca nu are dureri. Nici nu mai ajunge la ejaculare. La medic nu vrea sa mearga. S-a mai lovit cineva de problema asta?
Multumesc!

Raspunsuri (1)

raluca102107753

acum 15 ani

Din cate stim, n-a avut nicio infectie si nici bolnav nu e. Dar cine stie? O fi si asa. Probabil doar medicul poate confirma.