fimoza

Disfunctii sexuale masculine

Postata de RADU13 cu 11 ani in urma.

buna as avea si eu o intrebare am o fimoza la preput imi apare numai cind intretin raport sexual si ma doare de nu mai pot daca nu fac sex o perioada de o luna imi trece va rog daca este ceva ca sa scap de aceasta pacoste multumesc anticipat

Raspunsuri (8)

Dr. Mihaita Viorica Mihalceanu

acum 11 ani

Mergi la un consult de specialitate (dermatologie sau urologie), daca este vorba intradevar de o fimoza atunci rezolvarea va fi chirurgicala.

RADU13

acum 11 ani

va multumesc foarte frumos pentru sfatul foarte util o zi buna si mult succes

Flavyutza

acum 11 ani

Baietelul meu de 1 anisor are si el fimoza dar am fost la urolog si mi-a zis ca trebuie interventie chirurgicala am inteles ca daca nu se poate rezolva altfel asta e ultima solutie,nu e o interventie grea,nu te mai chinui fi curajos si dute la medic.

Grig15

acum 11 ani

E simplu medicul chirug iti tae el ata de la fimoza printr-o incizie simpla sub anestezie. Asta e solutia !!

Flavyutza

acum 11 ani

Dar macar se rezolva o problema si nu e bine?

M.George

acum 11 ani

"Dar macar se rezolva o problema si nu e bine?" de ce zici ca nu e bine ?

RADU13

acum 11 ani

poi eu nu stiu sigur daca e fimoza pentruca la mine este problema pili preputului care in timp ce intretin raporturi sexuale mi se crapa pielea preputului

M.George

acum 11 ani

Foloseste crema de galbenele sau vezi la farmacie ceva crema cu propolis e foarte buna pentru preput !!