ffgfhh

Disfunctii sexuale masculine

Postata de prostatita cu 13 ani in urma.

salut.....am 27 ani si am nenorocul sa am prostatita....am fost la fel de fel de medici si miau prescris fel de fel de medicamente dar unele simptome nu dispar,ca:"durerile si cite o data am impresia ca am ceva acolo care ma taie si parca ar vrea sa iasa afara dar nu poate....in momentul excitarii durerile dispar,dar cum termin de facut dragoste ele apar....sinca una,uneori erectia nui chear deplina"...cind ies prin oras,ma plimbu nu prea simt durere dar cum ma intind in pat,apar....ma duc la medic el imi ia analiza si imi prescrie iar medicamente...nu stiu ce sa fac!!!:(..am deja al treilea urolog....mai are rost sa ma mai duc la altul...sau poate nui explic eu cum trebuie ceva...nu stiu ce sa mai fac..poate ma sfatuie cineva cu ceva?.....mci anticipat!!!!

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Citeste si aici: poate gasesti ceva care sa te ajute. //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-prostatei/prostatita-inflamatia-prostatei_593 Exista si tratament chirurgical, si masaj...